Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5- VacationRated ★ 2.5
Gloaming in LuomuRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 4.0
Raindrops on a RoofRated ★ 3.5
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 4.5
Whisperings of the MoonRated ★ 3.0
Dear StrangerRated ★ 2.5
RomeríaRated ★ 3.5