Series
Ratings
13- The Lost RoomRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5