Movies
Ratings
692
Emma's BlissRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Children's TrainRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ScarecrowRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 5.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
L'AvventuraRated ★ 4.5
Red DesertRated ★ 4.0
MouchetteRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.0
The Last LaughRated ★ 5.0
The SonRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.5
I ConfessRated ★ 4.0