Series
Ratings
147
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0- 두근두근 비밀친구Rated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0