Titles you rated
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
Just Because!Rated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 5.0
Bank Over!: Shijo Saijaku no GotoRated ★ 4.0
Spice and Wolf IIRated ★ 5.0
Spice and WolfRated ★ 5.0
GekidolRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Great PretenderRated ★ 5.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.5
When They See UsRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0