Movies
Ratings
95
Secret ReunionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0