Series
Ratings
30
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- TrickRated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0