Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Gundam Build FightersRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
Queendom PuzzleRated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
QueendomRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0- Record of Lodoss WarRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0