Movies
Ratings
1110
Sentimental ValueRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
Taking ChanceRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
NurembergRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
BabelRated ★ 4.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
Close-UpRated ★ 4.5
The Passengers of the NightRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.5
The Legend Of The Holy DrinkerRated ★ 4.0
GhostlightRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
Six in ParisRated ★ 3.5