Series
Ratings
18
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5