Movies
Ratings
134
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5