Movies
Ratings
38
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0