Titles you rated
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.5
GleipnirRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Plastic MemoriesRated ★ 4.0