Movies
Ratings
229
The Man from EarthRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Chicken with PlumsRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 4.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.0
The BowRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5