Movies
Ratings
650
a-ha: the MovieRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
A King in New YorkRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 1.5
Sweet & SourRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0