Movies
Ratings
142
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0