Movies
Ratings
163
Mean GirlsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5