Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 0.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0