Movies
Ratings
20
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 0.5
One on OneRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0