Movies
Ratings
257
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 5.0