Movies
Ratings
844
Mickey 17Rated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 1.5
The HoursRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5