Titles you rated
GattacaRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Star TrekRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5