Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Dark LegacyRated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5