Movies
Ratings
875
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5