Movies
Ratings
1046
Ant-ManRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
The DealRated ★ 2.5
Run All NightRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
HookRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5