Movies
Ratings
51
Dear JohnRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Cat in the HatRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 1.5
The Time MachineRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0