Movies
Ratings
371
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Knock Down the HouseRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0