Movies
Ratings
159
IdentityRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.5
Mesrine: Killer InstinctRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0