Series
Ratings
197
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Holy LandRated ★ 1.5
Little Girl KRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Birdie BuddyRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0- Coffee HouseRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Lie to MeRated ★ 3.0