Movies
Ratings
160
Perfect DaysRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- Love in the Tinder ageRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0