Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5- Don’t Go BackRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
- Rectangle, TriangleRated ★ 1.5
A Gift from Kei TaniguchiRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
- The Consolation of the WindRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 4.0
- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 3.0
At the Door of the House, Who Will Come KnockingRated ★ 4.0