Titles you rated
First ReformedRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
PigRated ★ 2.5
I WishRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
First CowRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0