Movies
Ratings
27
Mickey 17Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5