Movies
Ratings
32
The Great GatsbyRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0