Series
Ratings
65
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5