Movies
Ratings
327
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Hill of SecretsRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ComfortRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0