Movies
Ratings
55
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0