Movies
Ratings
1038
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5