Titles you rated
Law SchoolRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
It's NightRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0