Titles you rated
After LifeRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 4.5
BarryRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0