Series
Ratings
19
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0