Movies
Ratings
197
A Short Film About KillingRated ★ 3.0
Christiane F.Rated ★ 3.0
La HaineRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.0
In The AbsenceRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
I am MoreRated ★ 4.0