Series
Ratings
245
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Bocchi the Rock! Season 2Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
SHINEPOSTRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Show by Rock!! Mashumairesh!!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- Gintama The Semi-finalRated ★ 4.5
- GintamaRated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0