Movies
Ratings
156
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5