Series
Ratings
11
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0