Series
Ratings
19
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5