Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.0
The Great EscapeRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
HomecamRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0