Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 0.5
RansomedRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0