Movies
Ratings
232
The HimalayasRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
The DealRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0