Movies
Ratings
789
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
ConcussionRated ★ 2.5